usa’dan uk’a hediye göndermek nasıl

Uluslararası kurye hizmetleri ve çevrimiçi alışveriş seçenekleri ile Amerika Birleşik Devletleri’nden İngiltere’ye armağanlar göndermek kolaydır. Birleşik Devletler’de satın alınan hediyeler paketlenebilir ve ağırlıklı olarak değişen oranlarda doğrudan Birleşik Krallık’taki arkadaşlar, aileler veya meslektaşları tarafından gönderilebilir. Birkaç çevrimiçi hediye dükkanı, Birleşik Devletler ile Kanada arasındaki yakın ilişkiyi, “Devletleri” nün doğrudan Birleşik Krallık’a teslim edecek hediyeler satın alma fırsatı sağlayarak karşılar.

Hediyenizi, hediye boyutuna uyacak bir kutuya koyun. Kutudaki boşlukları doldurmak ve hediyenin ezilmesine karşı polistiren veya bitki bazlı paketleme fıstıkları ekleyin. Kutuyu bantlayın.

Uluslararası bir parsel sevkiyat şirketinin web sitesini ziyaret edin. Amerika Birleşik Devletleri Postası da uluslararası paket gönderir. Ad, adres ve telefon numaranızı ekleyerek şirkete kaydolun. Bazıları kredi kartı girişini isteyebilir. Uluslararası bir nakliye emri oluşturun. Alıcının adını ve adresini belirtin.

Web sitesi tarafından istendiğinde bir gümrük beyannamesi formunu doldurun. Gümrük formunda adınız ve adresiniz, alıcının adı ve adresi ve paketin içeriği gerekecektir. Maddelerin parasal değerlerini listeleyin.

“Gönder” i tıklayın. Siparişini gözden geçir. “Gönderiyi Onaylayın” ı tıklayın. Uluslararası gönderiler için etiketi çift olarak yazdırın. Bazı kuryeler paketinize yapıştırmak için bir etiket zarfı kullanmanızı gerektirecektir. Evden eve servis talep ettiyseniz, etiketlerinizi sizin için bir etiket zarfına yerleştirmek isteyebilirler.

Çevrimiçi ABD’den İngiltere’ye bir hediye dükkanı veya çiçekçi dükkanı ziyaret edin.

Önerilen öğelerle veya çiçek düzenlemelerinde arama yapın. İngiltere’de alıcıya itiraz edeceğini düşündüğünüz birini seçin.

Sepetinize ürünü ekleyin ve kredi kartı ile ödeme yapın. Teslimat adresini ve fatura adresinizi girin.