peyzaj demiryolu bağlarını nasıl temin ederim

Peyzaj demiryolu bağlantıları yükseltilmiş yataklar oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Bunlar, kolaylıkla temin edilebilir, ucuz ve sağlamdır. Peyzajda demiryolu bağlantılarını kullanmanın en zor kısmı, güvenli olduğundan emin olmaktır. Neyse ki, demiryolu bağlarını güvence altına alma süreci basittir ve süreç hakkında bilgi sahibi olduğunuzda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Demiryolu bağlantıları için yerel tedarikçi bulmak zor olabilir. Yerel ev geliştirme ve bahçe merkezlerinde gezin. Bu profesyoneller şüphesiz size yerel bir tedarikçi ismi verebilirler.

Demiryolundaki bağları planladığınız şekle göre yerleştirin. Demiryolu bağlantılarını yere sağlamlaştırdıktan sonra, onları hareket ettirmek kolay olmayacaktır. Kravatları kuru bir şekilde uzatın, onları hareket ettirin ve yere sağlamlaştırmadan önce gerekli kesikleri yapın.

Demiryolu bağlantı yatağının ne kadar uzun olmasını istediğinize karar verin. Yükseltilmiş yatağı bir demiryolu kravatının yüksekliğinden yaklaşık 6 inç kadar daha uzun tutmasını isterseniz, iki veya daha fazla demiryolu kravatını birbirinin üstüne istif etmeniz gerekecektir.

Demiryolu bağlantılarının her iki ucunda bir delik açın, ayrıca her dört ayak da uzunluğa indirin. Kravat uzunluğu dört bölünemezse, demiryolu kravatlarının uzunluğu boyunca yaklaşık üç ila beş metre arasında eşit aralıklarla delikler açın. Unutmayın, duvarı ne kadar yüksek ya da destekleyeceği ağırlık ne kadar büyük olursa, çapa deliklerini o kadar çok yerden ayırmalısınız.

Demiryolu keresteğindeki her delikten ve daha sonra alttaki zemine kadar inşaat demirini veya başka bir metal parmağını sürdürün. İnşaat demiri, öngörülen duvar yüksekliğinin iki katı olmalıdır. Bu, inşaat demirinin yerden duvarın yüksekliği ile aynı derinlikte batırılmasına izin verir. Demiri demiryolu kravatındaki delikten geçirin ve yere sarkıtın. Birden fazla demiryolu kravatını istifleyiyorsanız, vurmaya başlamadan önce kravatların yığılmasını sağlayın. Demir cevheri demiryolu kravatıyla aynı hizada olana kadar durmayın.

Gerektiğinde tekrarlayın. Bir kez demiryolu kravatının bir ucunu toprağa vurduktan sonra kravattaki bir sonraki noktaya geçin. Demiryolu bağlantılarını çevre çevresinde tamamen koruyana kadar tekrarlayın.