posta yoluyla çiçek göndermek nasıl ucuza

Çiçekler, büyük ya da küçük her olay için harika bir hediye. “Tebrikler”, “Mutlu Doğum Günleri” veya basit bir “Seni Seviyorum” demek olsun, cüzdanınıza bir göçük bırakmadan bu özel kişiye çiçek gönderebilirsiniz. Birkaç çevrimiçi çiçek perakendecisi düşük dağıtım oranları ile birlikte her fırsat için ucuz çiçek aranjmanları sunar.

Göndermek istediğiniz çiçek türüne karar verin. Gönderdiğiniz çiçek aranjmanı olaya uygun olmalıdır.

En iyi anlaşmayı bulmak için her çevrimiçi çiçek perakendecisini karşılaştırın. En iyi çevrimiçi çiçek perakendecilerinden bazıları şunlardır: FTD, 1-800-Flowers, Büyüyen Çiçekler, ProFlowers ve Teleflora. Bu perakendecilerin her biri, düşük teslim oranları ile birlikte 30 dolardan daha düşük bir oranda çiçek aranjmanı sunmaktadır.

Çiçek aranjmanını bir vazoda veya başka bir kapta gönderip gönderemeyeceğinize karar verin. Bunun fiyata eklendiğini ve teslimatın maliyetinin ağırlığa bağlı olarak artabileceğini unutmayın.

Bir teslim tarihi seçin ve Cumartesi teslimatlarının hafta içi teslimatlardan daha fazla maliyete sahip olabileceğini göz önünde bulundurarak işleminizi tamamlayın.