parazit / virüsten çim nasıl temizlenir

Virüs ve parazit bulaşmış çimler hemen tedaviye ihtiyaç duyar. Yavrular, parazitlerin eve getirilmesinde önemli bir faktördür. Sığınma evleri ve köpek kulübelerinden gelen yavrulara ve köpeklere sıkça solucanlar ve diğer köpek kulübesi hastalıkları var. Çoğu zaman köpekler insanlara mikropları geçirmez, ancak bazı hastalıklar ve virüsler insanları hasta yapabilir. Köpeğinizin evde sanitasyon yapmak için bir parazit veya virüs tedavisi görmesi en iyisidir. Avluları dezenfekte etmek önemlidir, çünkü mikroplar dışkılardan geçiyor.

Kepçeyi veya kürekle tüm köpek pisliğini topla.

Tüm dışkıyı kapatılabilir kaplara yerleştirin. Kapları bir çöp torbasına koyun. Bu, orijinal kaplar kırılırsa dışkıların çöp kutusuna kaçmasını önler. Tüm içeriği çöp kutusuna atın.

Bahçedeki hortum, dışkı partiküllerini avluda bırakmak için yaymaya başladı. Bu, parazitleri veya virüsü öldürmeyi kolaylaştıracaktır.

1 ila 30 çamaşır suyu ve su çözeltisi kullanın. Tüm avluya bir sprey şişesi veya ilaç püskürtücüsü kullanarak püskürtün. Tüm yolları, sundurmaları ve yürüyüş yollarını püskürtün. Varken, köpek kulübesi alanını spreylemeyi unutma. Köpeğin kaselerini ve yatak takımlarını yıkayın.

Kaşık veya kepçeyi herhangi bir dışkıyı temizlemek için viral dezenfektan ile temizleyin ve dezenfekte edin.